Odżywka do rzęs Joanna Multilashes

Jedna z tańszych to odżywka do rzęs Multilashes od Joanny. Cena idzie w parze z jakością, która nie jest najwyższa. Rzęsy potrzebują silnego wsparcia, aby wzmocnić się i szybko rosnąć. Dziewczyny o widocznie osłabionych rzęsach nie będą zadowolone z tego produktu, ponieważ Multilashes działa bardzo powierzchownie i nie wnika do wnętrza cebulek.
Przeznaczeniem produktu jest wzmacnianie, pogrubienia i wydłużanie rzęs cienkich oraz krótkich z natury. Odżywka do rzęs Multilashes zalecana jest także w przypadku włosków osłabionych regularnym przedłużaniem lub zagęszczaniem. Także, kiedy rzęsy mają naturalną lub związaną z przebytą chemioterapią tendencję do wypadania. We wszystkich tych przypadkach serum Joanna Multilashes zapewni rzęsom co najwyżej odpowiedni poziom nawilżenia i odżywienie. Szybszy wzrost i zagęszczenie widoczne będzie tylko, jeśli rzęsy na początku kuracji są zdrowe, a nam zależy tylko na ich upiększeniu.
Standardowe są wszystkie zasady związane z aplikacją. Sposób użycia także w tym przypadku znacząco wpływa na intensywność działania. Żeby odżywka do rzęs Joanna Multilashes zadziałała odpowiednio konieczne jest wcześniejsze oczyszczenie powiek z makijażu, zanieczyszczeń nagromadzonych w trakcie dnia, toksyn, sebum itp. Serum można nakładać wyłącznie na czystą i suchą skórę. Do aplikacji przeznaczony jest cienki pędzelek. Wodniste serum nałożymy na linię rzęs bez problemu. Joanna Multilashes to serum, którego nie używa się na dolną linię rzęs – tylko na górną powiekę.
Ma działać spektakularnie, ponieważ zawiera stymulujący wzrost rzęs bimatoprost. Rzecz w tym, że nie każda rzęsa lubi się z tym składnikiem. Właśnie dlatego wzrost może być inny u różnych osób. Serum do rzęs Multilashes wzbogacone jest o dodatkowe składniki odżywcze: jedwab, pantenol i kwas hialuronowy. Działanie tych składników jest widoczne, bo włoski po 1 miesiącu są zdecydowanie lepiej nawilżone, zregenerowane, pełne blasku i mocne. Choć w pierwszych tygodniach stosowania mogą wypadać w nadmiarze.

Plusy:
– zawiera jedwab, pantenol i kwas hialuronowy
– łatwo się aplikuje
– działa w wielu przypadkach
– konkurencyjna cena
– odżywia i wzmacnia rzęsy
Minusy:
– nie nadaje się do użycia na dolną linię rzęs
– rzęsy wypadają na początku kuracji
– mało spektakularne efekty