Odżywka do rzęs RapidLash

Odżywka do rzęs RapidLash przeznaczona jest do kondycjonowania i pielęgnacji rzęs. Ceniona jest przede wszystkim za naturalny skład i łatwą aplikację. Jakie inne właściwości sprawiają, że ten produkt jest chętnie wybierany przez kobiety? Plusów jest całkiem sporo, choć dziewczyny, które liczą na wydłużenie i zwiększenie objętości rzęs muszą uzbroić się w cierpliwość. Dlaczego?

Dla osób, które mają wrażliwą skórę powiek, bardzo ważny jest skład produktu. A znajdziemy w nim zarówno aktywne, jak i w pełni naturalne substancje. Wszystkie wpływają na wygląd i stan oprawy oczu. Odżywka do rzęs RapidLash nie zawiera parabenów i substancji zapachowych. Była testowana dermatologicznie, dlatego jest bezpieczna i nie powinna podrażniać. Jeżeli jednak produkt przedostanie się do oczu, może spowodować zaczerwienienie i pieczenie. Co robić w takiej sytuacji? Kurację należy jak najszybciej przerwać, a oczy przemyć dużą ilością wody. Aplikacje wznawia się dopiero po całkowitym ustąpieniu dyskomfortu. Producent podaje także, że odżywka do rzęs RapidLash była testowana dermatologicznie i jest polecana osobom, które noszą szkła kontaktowe i okulary. Aplikacja odżywki do rzęs RapidLash jest bardzo prosta. Wystarczy pędzelkiem namalować kreskę wzdłuż górnej linii rzęs. Płyn od razu wchłania się i nie spływa do oczu.

Jak każda odżywka do rzęs, tak i RapidLash powinna wydłużać, pogrubiać i zagęszczać rzęsy. Niestety, takich efektów nie możemy spodziewać się na początku kuracji. Na jakiekolwiek rezultaty musimy poczekać co najmniej miesiąc. Są inne produkty, które zapewniają wzrost rzęs w krótszym czasie. Co więcej, wydłużenie i zwiększenie objętość są dość słabo widoczne. Na dodatek, efekty osiągnięte podczas kuracji szybko zanikają. Ładnymi i zdrowymi rzęsami możemy cieszyć się zaledwie przez niecałe cztery tygodnie.

Plusy:

-naturalny skład

-nie zawiera parabenów i substancji zapachowych

-testowana dermatologicznie

-odżywia, wzmacnia i nawilża rzęsy

-polecana dla osób noszących soczewki i okulary

-wydłuża i pogrubia rzęsy

Minusy:

-na efekty trzeba długo czekać

-osiągnięte rezultaty po zakończeniu kuracji zanikają

-jeżeli dostanie się do oczu, może podrażniać