Odżywka do rzęs Revitalash

Naturalne składniki stosuje się w wielu odżywkach do rzęs. Revitalash jest jedną z nich. Substancje pochodzące ze środowiska naturalnego zapewniają komfort stosowania, wpływają na szybkie pojawienie się zadowalających efektów i pielęgnują skórę powiek.

Odżywka do rzęs Revitalash polecana jest osobom, które mają krótkie, słabe i jasne rzęsy. W przeciągu czterech tygodni potrafi odmienić wygląd oczu każdej kobiety. Jak to możliwe? Otóż, produkt dzięki zawartości substancji aktywnych i składników naturalnych nie tylko wpływa na wzrost rzęs. Wzmacnia także ich kondycję, nawilża i dodaje połysk. Poza tym, Revitalash odżywia rzęsy, zapewniając jednocześnie ich wzrost na grubość i długość. Po zakończonej kuracji rzęsy są wyraźnie zagęszczone i lekko podkręcone. Pierwsze efekty zaobserwujemy po około trzech tygodniach od rozpoczęcia kuracji. Na maksymalne rezultaty przyjdzie nam poczekać do trzech miesięcy.

W odżywkach do rzęs, takich jak Revitalash, aplikatorem jest zazwyczaj cienki pędzelek. Został on tak skonstruowany, aby mógł dostarczać do cebulek i mieszków rzęs jak najwięcej składników aktywnych. Im większe będzie ich stężenie, tym szybciej pojawią się efekty, a rzęsy będą dłuższe i zdrowsze. Włosie pędzelka musi być wykonane z takich materiałów, które nie spowodują żadnych podrażnień. Aplikacja odżywki do rzęs Revitalash jest bardzo łatwa. Przypomina malowanie kreski eyelinerem. Zaraz po nałożeniu produkt szybko wchłania się w skórę powiek i natychmiast zaczyna działać. Formuła preparatu złożona z naturalnych składników jest łagodna dla oczu i skóry wokół nich.

Jedno opakowanie odżywki do rzęs Revitalash zawiera 2 ml płynu. Wystarcza to zaledwie na trzymiesięczną kurację. Niestety, niektóre osoby mogą nie osiągnąć zadowalających efektów w tak krótkim czasie. Wszystko zależy od podatności na składniki produktu.

Plusy:

-wydłużenie, pogrubienie i zagęszczenie rzęs

-odżywia i nawilża rzęsy

-efekty widoczne są po czterech tygodniach

-łatwa aplikacja

-opakowanie

-łagodna dla oczu i skóry powiek

Minusy:

-mała pojemność

-starcza na krótko