2.Odżywka do rzęs Lashcode

Wśród odżywek do rzęs, które zasługują na miano najlepszych, jest taki produkt jak Lashcode. To serum stworzone przez markę, która zasłynęła z autorskiej maskary pielęgnującej rzęsy – ich odżywka jest propozycją dla wymagających więcej. Zaskarbiła sobie sympatię wielu kobiet i dziś jest jedną z chętniej wybieranych opcji.

Co sprawia, że Lashcode to tak dobra odżywka do rzęs?

SKUTECZNE DZIAŁANIE

Serum od Lashcode to kompozycja najlepszych składników, dzięki którym możemy mówić o skuteczności tego produktu. Sprawdza się do codziennej pielęgnacji rzęs, ale również jako kuracja na nieco większe problemy jak np. wypadanie rzęs w nadmiarze. Przy regularnym, codziennym stosowaniu odżywki Lashcode już po 3-4 tygodniach:

  • poprawia się poziom nawilżenia rzęs,
  • włoski stają się bardziej elastyczne i gładkie,
  • rzęsy się zagęszczają, a linia rzęs podkreśla,
  • tracimy mniej rzęs niż przed kuracją,
  • rzęsy są świetnie przygotowane pod makijaż.

Co ciekawe, co 2 kobieta odnotowuje szybszy wzrost i zagęszczenie rzęs po zastosowaniu odżywki Lashcode, a 100% użytkowniczek potwierdza, że kondycja ich rzęs zaczęła się poprawiać już po pierwszych użyciach.

FORMUŁA I SKŁADNIKI

Działanie Lashcode jest oczywiście zasługą składników, które się w nim znajdują. To formuła inspirowana naturą, bardzo lekka, świetnie wchłaniająca się i pielęgnująca od środka. Na korzyść naszych rzęs działają tutaj składniki takie jak: arginina, peptydy, ekstrakt z soi i pszenicy, wyciąg z tarczycy bajkalskiej bogaty w witaminy i minerały niezbędne dla prawidłowego wzrostu włosków. Skład odżywki do rzęs Lashcode nie jest przy tym długi i przepełniony zbędnymi dodatkami. To się ceni.

Lashcode przed i po

PROSTY SPOSÓB UŻYCIA

Lashcode wyposażono w standardowy aplikator, który przypomina te używane w eyelinerach. Stosowanie tego kosmetyku nie powinno sprawiać kłopotów nawet najmniej wprawionym w makijażu użytkowniczkom. Formuła jest lekka i bardzo rozprowadza się ją u nasady górnych i dolnych rzęs – wystarczy jedno pociągnięcie pędzelka. Co ważne, serum do rzęs Lashcode należy nakładać codziennie i najlepiej robić to po dokładnym demakijażu, aby żadne zanieczyszczenia i drobinki nie utrudniły przenikania składników odżywczych z formuły do cebulek. Jedno opakowanie odżywki Lashcode to nawet kilkanaście tygodni stosowania, zwłaszcza że produkt stosuje się w niewielkiej ilości i jest bardzo wydajny.

NAPRAWDĘ DOBRY WYBÓR

Warto zwrócić uwagę nie tylko na to, że Lashcode to naprawdę dobrze zaprojektowana odżywka – nie tylko pod względem składu, ale również designu. Opakowanie jest dobrej jakości, a formuła działa szybko i skutecznie. Dla większości kobiet to będzie najlepszy wybór, zwłaszcza gdy weźmiemy pod uwagę, ile kosztuje serum do rzęs Lashcode. To niedroga odżywka, a w cenie dostajemy poręczny produkt, jeden z lepszych na rynku.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, wejdź na: www.lashcode.pl.