Our Blog

What we post and publish is awesome!

2.Odżywka do rzęs Lashcode

Wśród odżywek do rzęs, które zasługują na miano najlepszych, jest taki produkt jak Lashcode. To serum stworzone przez markę, która zasłynęła z autorskiej maskary pielęgnującej rzęsy – ich odżywka jest propozycją dla wymagających więcej. Zaskarbiła sobie sympatię wielu kobiet i dziś jest jedną z chętniej wybieranych opcji.

Co sprawia, że Lashcode to tak dobra odżywka do rzęs?

SKUTECZNE DZIAŁANIE

Serum od Lashcode to kompozycja najlepszych składników, dzięki którym możemy mówić o skuteczności tego produktu. Sprawdza się do codziennej pielęgnacji rzęs, ale również jako kuracja na nieco większe problemy jak np. wypadanie rzęs w nadmiarze. Przy regularnym, codziennym stosowaniu odżywki Lashcode już po 3-4 tygodniach:

  • poprawia się poziom nawilżenia rzęs,
  • włoski stają się bardziej elastyczne i gładkie,
  • rzęsy się zagęszczają, a linia rzęs podkreśla,
  • tracimy mniej rzęs niż przed kuracją,
  • rzęsy są świetnie przygotowane pod makijaż.

Co ciekawe, co 2 kobieta odnotowuje szybszy wzrost i zagęszczenie rzęs po zastosowaniu odżywki Lashcode, a 100% użytkowniczek potwierdza, że kondycja ich rzęs zaczęła się poprawiać już po pierwszych użyciach.

FORMUŁA I SKŁADNIKI

Działanie Lashcode jest oczywiście zasługą składników, które się w nim znajdują. To formuła inspirowana naturą, bardzo lekka, świetnie wchłaniająca się i pielęgnująca od środka. Na korzyść naszych rzęs działają tutaj składniki takie jak: arginina, peptydy, ekstrakt z soi i pszenicy, wyciąg z tarczycy bajkalskiej bogaty w witaminy i minerały niezbędne dla prawidłowego wzrostu włosków. Skład odżywki do rzęs Lashcode nie jest przy tym długi i przepełniony zbędnymi dodatkami. To się ceni.

Lashcode przed i po

PROSTY SPOSÓB UŻYCIA

Lashcode wyposażono w standardowy aplikator, który przypomina te używane w eyelinerach. Stosowanie tego kosmetyku nie powinno sprawiać kłopotów nawet najmniej wprawionym w makijażu użytkowniczkom. Formuła jest lekka i bardzo rozprowadza się ją u nasady górnych i dolnych rzęs – wystarczy jedno pociągnięcie pędzelka. Co ważne, serum do rzęs Lashcode należy nakładać codziennie i najlepiej robić to po dokładnym demakijażu, aby żadne zanieczyszczenia i drobinki nie utrudniły przenikania składników odżywczych z formuły do cebulek. Jedno opakowanie odżywki Lashcode to nawet kilkanaście tygodni stosowania, zwłaszcza że produkt stosuje się w niewielkiej ilości i jest bardzo wydajny.

NAPRAWDĘ DOBRY WYBÓR

Warto zwrócić uwagę nie tylko na to, że Lashcode to naprawdę dobrze zaprojektowana odżywka – nie tylko pod względem składu, ale również designu. Opakowanie jest dobrej jakości, a formuła działa szybko i skutecznie. Dla większości kobiet to będzie najlepszy wybór, zwłaszcza gdy weźmiemy pod uwagę, ile kosztuje serum do rzęs Lashcode. To niedroga odżywka, a w cenie dostajemy poręczny produkt, jeden z lepszych na rynku.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, wejdź na: www.lashcode.pl.