Our Blog

What we post and publish is awesome!

11. Odżywka do rzęs Biotebal rzęsy XXL

Za działanie stymulujące wzrost włosków odpowiada główny składnik aktywny, czyli bimatoprost. To substancja o długiej i niekoniecznie chlubnej historii. To od niej zależy, czy serum zadziała tak, jak tego oczekujemy. Tylko część osób jest podatnych na działanie tego składnikach, który nawet w towarzystwie witaminy H, pantenolu, peptydów i ekstraktów roślinnych tylko nieznacznie wpływa na wzrost włosków na powiekach. Odżywka do rzęs Biotebal to bardzo dobry produkt na wzmocnienie rzęs, ponieważ hamuje ich nadmierne wypadanie. Odżywia i nawilża, dzięki czemu rzęsy są bardziej elastyczne i błyszczące.

O tym, kiedy pojawiają się efekty kuracji, można powiedzieć naprawdę wiele, ale nie to, że nastąpi to szybko. Niestety poważnym minusem tego produktu jest fakt, że odżywka Biotebal rzęsy XXL działa bardzo powoli. Teoretycznie pierwsze rezultaty mają pojawiać się pod koniec pierwszego miesiąca kuracji (mniej więcej po 3 tygodniach). W rzeczywistości na widoczne efekty trzeba czekać nawet 2 miesiące! Rzęsy poprawią swoją kondycję i wygląda tym szybciej, im mniej zniszczone będą na początku.

A przecież sięgamy po odżywkę właśnie wtedy, kiedy mamy problem z osłabionymi lub wypadającymi rzęsami.

Odżywka do rzęs Biotebal wyglądem przypomina trochę lek prosto z aptecznej półki. Prostokątny kartonik zewnętrzny kryje w sobie niewielką odżywkę w poręcznej buteleczce. Zarówno opakowanie zewnętrzne, jak i flakonik są białe z elementami fioletu. Ważniejsze jest jednak to, że do aplikacji przeznaczono cienki pędzelek, jak w eyelinerze. Ma on ułatwiać precyzyjne nałożenie serum u nasady dolnych i górnych rzęs. W praktyce wcale nie jest łatwo zaaplikować tak wodnisty produkt, który ścieka do oczu.

Plusy:

  • substancje odżywcze w składzie
  • hamuje wypadanie rzęs
  • pielęgnuję włoski i skórę powiek
  • poręczny flakonik odżywki
  • niska cena

Minusy:

  • zbyt wodnista, ociekająca do oczu formuła
  • skuteczność tylko u części osób
  • bardzo długi czas oczekiwania na efekty