Our Blog

What we post and publish is awesome!

10. Odżywka do rzęs Dabalash

Kolejny produkt w tym zestawieniu to odżywka do rzęs Dabalash. To odpowiedni kosmetyk dla tych, którzy przyzwyczajeni są do systematycznej, codziennej pielęgnacji. Zapewnia prawidłowy poziom nawilżenia i odżywienia, a także wzmacnia cebulki rzęs. Co warto wiedzieć o Dabalash?

FORMUŁA I SKŁADNIKI

Plusem tego produktu jest lekka i dość dobrze wchłaniająca się formuła. To, co zawiera odżywka do rzęs Dabalash, to przede wszystkim substancja stymulująca wzrost, której działanie wymaga nieco czasu, a także keratyna (naturalny budulec rzęs). W składzie przeważają jednak substancje pielęgnujące, które dostarczają niezbędnych witamin i minerałów.

NAJWAŻNIEJSZE WŁAŚCIWOŚCI

Odżywka do rzęs Dabalash dba o rzęsy, ale widoczne efekty nie są zauważalne od razu. To nieco powolne działanie nie przeszkadza, ponieważ na zregenerowanie i wzmocnienie rzęs zawsze trzeba czasu. Najważniejsze, że regularnie stosowane serum Dabalash:

  • zwiększenie elastyczności włosków,
  • wzmocnienie cebulek i pogrubienie rzęs,
  • podkreślenie naturalnego blasku i koloru,
  • delikatne wydłużenie rzęs.

PROSTE UŻYCIE

Jeśli chodzi o aplikację Dabalash, to sposób użycia nie jest skomplikowany, choć to zaleta wielu popularnych odżywek. Serum ma wygodny pędzelek, którym trzeba nałożyć preparat na linię rzęs. Obowiązują jednak dwie zasady: produkt stosujemy po dokładnym demakijażu i uważamy, aby nie dostał się do oka.