Our Blog

What we post and publish is awesome!

6. Odżywka do rzęs Joanna Multilashes

Przeznaczeniem produktu jest wzmacnianie, pogrubienia i wydłużanie rzęs cienkich oraz krótkich z natury. Odżywka do rzęs Multilashes zalecana jest także w przypadku włosków osłabionych regularnym przedłużaniem lub zagęszczaniem. Także, kiedy rzęsy mają naturalną lub związaną z przebytą chemioterapią tendencję do wypadania. We wszystkich tych przypadkach serum Joanna Multilashes zapewni rzęsom co najwyżej odpowiedni poziom nawilżenia i odżywienie. Szybszy wzrost i zagęszczenie widoczne będzie tylko, jeśli rzęsy na początku kuracji są zdrowe, a nam zależy tylko na ich upiększeniu.

Standardowe są wszystkie zasady związane z aplikacją. Sposób użycia także w tym przypadku znacząco wpływa na intensywność działania. Żeby odżywka do rzęs Joanna Multilashes zadziałała odpowiednio, konieczne jest wcześniejsze oczyszczenie powiek z makijażu, zanieczyszczeń nagromadzonych w trakcie dnia, toksyn, sebum itp. Serum można nakładać wyłącznie na czystą i suchą skórę. Do aplikacji przeznaczony jest cienki pędzelek. Wodniste serum nałożymy na linię rzęs bez problemu.

Joanna Multilashes to serum, którego nie używa się na dolną linię rzęs – tylko na górną powiekę.

Ma działać spektakularnie, ponieważ zawiera stymulujący wzrost rzęs bimatoprost. Rzecz w tym, że nie każda rzęsa lubi się z tym składnikiem. Właśnie dlatego wzrost może być inny u różnych osób. Serum do rzęs Multilashes wzbogacone jest o dodatkowe składniki odżywcze: jedwab, pantenol i kwas hialuronowy. Działanie tych składników jest widoczne, bo włoski po 1 miesiącu są zdecydowanie lepiej nawilżone, zregenerowane, pełne blasku i mocne. Choć w pierwszych tygodniach stosowania mogą wypadać w nadmiarze.

Plusy:

  • zawiera jedwab, pantenol i kwas hialuronowy
  • łatwo się aplikuje
  • działa w wielu przypadkach
  • konkurencyjna cena
  • odżywia i wzmacnia rzęsy

Minusy:

  • nie nadaje się do użycia na dolną linię rzęs
  • rzęsy wypadają na początku kuracji
  • mało spektakularne efekty