Our Blog

What we post and publish is awesome!

4. Odżywka do rzęs Lashcoca!ne Svenja Walberg

Co warto wiedzieć o Lashcocaine i jej właściwościach?

NAJWAŻNIEJSZE WŁAŚCIWOŚCI

Lashcocaine ma działanie nakierowane na konkretny problem z rzęsami. Odżywia i wzmacnia zniszczone, poprawia kondycję, a przy regularnym stosowaniu po około 3 miesiącach je wydłuży. Jeśli Twoje rzęsy są przerzedzone i chcesz je zapuścić oraz zagęścić – rozejrzyj się za innym produktem. Tak samo w przypadku, gdy zależy Ci na szybkich efektach i pragniesz mieć długie rzęsy w miesiąc, np. na ślub: wówczas wybierz odżywkę do rzęs, która działa szybciej. Odżywka do rzęs Lashcocaine:

  • dba o nawilżenie rzęs,
  • odżywia je od cebulki aż po końce,
  • regeneruje, jeśli Twoje rzęsy są zniszczone,
  • chroni rzęsy przed niszczeniem,
  • lekko wydłuża, bez efektu zagęszczenia.

Czy to działanie jest zadowalające? Czy warto kupić Lashcocaine? Opinie są podzielone, zwłaszcza w kwestii efektów i szybkości działania. Jest to zapewne polecana odżywka do rzęs, jeśli zależy Ci na wzmocnieniu osłabionych włosków.

FORMUŁA I SKŁADNIKI

Odżywka do rzęs Lashcocaine dobrze pielęgnuje, ponieważ zawiera kilka składników odżywczych, takich jak peptydy, arginina i panthenol, który jednocześnie łagodzi przy ewentualnych podrażnieniach skórnych.

Substancje wzmacniające rzęsy są tu naprawdę dobrze dobrane, a skład różnorodny.

JAK STOSOWAĆ?

Lashcocaine to standardowa odżywka do rzęs, jeśli chodzi o sposób użycia. Jak ją aplikować? Najlepiej wieczorem, po demakijażu, na suchą skórę powiek tuż za linią rzęs. Nałóż cienką warstwę odżywki Lashcocaine i poczekaj kilka minut, aż się wchłonie.

WADY I ZALETY ODŻYWKI

Nasze zestawienie pokazuje, że nie jest to najlepsza odżywka do rzęs, choć trzeba przyznać, że nieźle odżywia rzęsy. Przy systematyczności i wytrwałości w stosowaniu doczekasz się także ich wzrostu. Cena mogłaby być niższa i adekwatna do efektów, działania i czasu trwania kuracji.