Our Blog

What we post and publish is awesome!

7. Odżywka do rzęs LiLash

Lilash to odżywka do rzęs, która zajęła kolejne miejsce w zestawieniu. To produkt wybierany przez osoby o mało wyrazistych rzęsach, które potrzebują kosmetyku pielęgnującego – dba o odpowiednie nawilżenie, odżywia i podkreśla kolor rzęs. Co jeszcze warto wiedzieć o Lilash?

KOMPOZYCJA SKŁADNIKÓW

Ma dość typowy dla serum do rzęs skład. Wzmacnia i pielęgnuje włoski dzięki dobrze skomponowanym składnikom, wśród których są też silne substancje stymulujące. Pomimo tego, że nie wszystkie składniki pochodzą z roślin, w Lilash znajduje się też ekstrakt z migdałów, który odżywia i łagodzi ewentualne podrażnienia.

NAJWAŻNIEJSZE WŁAŚCIWOŚCI

Jakie działanie ma odżywka do rzęs Lilash? Przede wszystkim zależne od podatności na substancje znajdujące się w składzie – nie każdy odnotuje takie same rezultaty. W większości przypadków serum Lilash:

  • zmniejsza problem utraty rzęs,
  • wzmacnia i uelastycznia włoski,
  • zapewnia prawidłowe nawilżenie,
  • podkreśla naturalny kolor rzęs,
  • może nieco przyspieszać wzrost.

SPOSÓB UŻYCIA

Jeśli chodzi o stosowanie Lilash, mówi się, że aplikacja jest bezproblemowa z uwagi na wygodny aplikator. Ważne jednak, że serum możesz nakładać na rzęsy dopiero po usunięciu makijażu. Gdy skóra będzie czysta i sucha, rysujesz cienką linię wzdłuż nasady rzęsy, i czekasz aż preparat się wchłonie.

Codzienna pielęgnacja Lilash przynosi poprawę, ale dla naprawdę widocznych efektów warto przemyśleć zakup czegoś lepszego.