Odżywka do rzęs NeuLash

Zauważalne jest wzmocnienie, nawilżenie i odżywienie rzęs uwidacznia się dopiero po czterech tygodniach stosowania produktu. Osiągnięcie takiego efektu możliwe jest dzięki systematycznie przeprowadzanej aplikacji i zawartości składników naturalnych w odżywce do rzęs neuLash. A znajdziemy w niej między innymi roślinne ekstrakty, kwas hialuronowy, peptydy i substancje łagodzące podrażnienia. Mając piękniejsze i zdrowsze rzęsy, o wiele łatwiej będzie nam wykonać makijaż oczu. Stosując intensywnie czarną, wydłużającą i podkręcającą maskarę, możemy całkowicie zmienić nasze spojrzenie.

Opakowanie odżywki do rzęs neuLash zostało solidnie wykonane. Dzięki temu mamy pewność, że płyn nie wyleje się, produkt nie uszkodzi się podczas upadku z łazienkowej półki, a pędzelek – aplikator nie zużyje się tak szybko. Jakie inne plusy posiada odżywka do rzęs neuLash? Aplikacja produktu jest bardzo łatwa. Wystarczy wzdłuż linii rzęs namalować cienką kreskę. Płyn praktycznie od razu wchłania się, nie pozostawiając żadnych śladów, nie spływając do oczu i nie wywołując podrażnień. Uważać jedynie powinni alergicy i osoby uczulone na którykolwiek ze składników produktu. Aplikacje należy przeprowadzać każdego wieczoru do osiągnięcia efektów, które nas zadowalają.

Pierwsze rezultaty widoczne są dopiero po ponad miesiącu regularnego stosowania. Odżywka do rzęs neuLash niestety nie zapewnia takich rezultatów jak inne produkty. Wydłużenie, pogrubienie i podkręcenie rzęs widoczne jest zaledwie o połowę. Nie na takie działanie liczą kobiety, które poddają się kuracji tą odżywką do rzęs. NeuLash jest dość drogim produktem, dlatego niestety nie wszystkie panie mogą pozwolić sobie na kupno drugiego opakowania.

Plusy:

  • łatwa aplikacja
  • opakowanie
  • wzmacnia, nawilża i odżywia rzęsy
  • makijaż oczu staje się ładniejszy

Minusy:

  • efekty widoczne dopiero po ponad miesiącu
  • wydłużenie, pogrubienie i podkręcenie rzęs zaledwie o połowę
  • czasami podrażnia
  • cena