Our Blog

What we post and publish is awesome!

3. Odżywka do rzęs RapidLash

Co warto wiedzieć o Rapidlash i jego właściwościach?

NAJWAŻNIEJSZE WŁAŚCIWOŚCI

Rapidlash ma działanie nakierowane na aktualny problem – jeśli masz zniszczone rzęsy, prędzej je zregeneruje i wzmocni niż wydłuży i zagęści. Dlatego bardziej sprawdza się u osób o rzęsach, które nie wymagają regeneracji. Jeśli stosujemy go regularnie:

  • zapewnia prawidłowe nawilżenie,
  • odżywia od cebulki aż po końcówkę rzęsy,
  • podkreśla kolor, skręt i blask,
  • regeneruje, jeśli włoski są zniszczone,
  • może zmniejszać problem utraty rzęs.

Czy to są właściwości, dla których warto kupić Rapidlash? To kwestia indywidualna, ale warto mieć świadomość, że nie jest to serum do rzęs o największym wachlarzu możliwości.

FORMUŁA I SKŁADNIKI

Najważniejszym składnikiem odżywki do rzęs Rapidlash są peptydy, czyli substancje wzmacniające. To one odpowiadają za regeneracyjne właściwości tego serum. Oprócz nich formułę wzbogacono o ekstrakty roślinne m.in. z pestek dyni. Skład jest w miarę różnorodny.

JAK STOSOWAĆ?

W kwestii sposobu użycia Rapidlash to mało problematyczna odżywka do rzęs. Nie spędzisz z nią wielu godzin przed lustrem, bo aplikacja zajmuje mniej niż kilka minut. To bardzo proste – robisz demakijaż, nakładasz serum na linię rzęs i czekasz aż się wchłonie.

WADY I ZALETY ODŻYWKI

W zestawieniu najlepszych odżywek do rzęs Rapidlash znajduje się ze względu na swoją popularność. Prawda jest jednak taka, że w tej cenie można dostać silniej działające produkty. Odżywka Rapidlash ma standardową pojemność 3 ml wystarczają z reguły na kilka miesięcy – choć to zależy od tego, jak nakładamy serum.