2. Odżywka do rzęs Revitalash

Jaka jest prawda na temat skuteczności Revitalash?

NAJWAŻNIEJSZE WŁAŚCIWOŚCI

Jeśli chodzi o właściwości, Revitalash to odżywka do rzęs, której zadaniem jest regenerowanie i wzmacnianie rzęs. Jeśli masz mocno zniszczone i wypadające rzęsy, zapewne zauważysz poprawę. Czy możesz liczyć też na ich wydłużenie i zagęszczenie? Stymulujące działanie jest uzależnione od podatności na składniki. Jeśli będziesz stosować ten produkt regularnie i przed długi czas, to zauważysz przede wszystkim:

  • zregenerowanie i wzmocnienie rzęs,
  • mniej wypadających każdego dnia włosków,
  • ciemniejszy kolor i wyrazistszy blask,
  • większą elastyczność włosków,
  • delikatne zagęszczenie linii rzęs.

Jeśli chodzi o skuteczne serum do rzęs, to w tej cenie można znaleźć lepszy produkt. Nie mniej jednak Revitalash jest często wybierany.

FORMUŁA I SKŁADNIKI

Co zawiera odżywka do rzęs Revitalash? Swoje działanie zawdzięcza przede wszystkim aktywnym molekułom i nanopeptydom, ale również wyciągom roślinnym. Tych znajdziemy tutaj dużo: palma sabałowa, żeń-szeń, zielona herbata, pszenica i nagietek – wydaje się, że spora ilość ekstraktów roślinnych w serum do rzęs to zaleta.

JAK STOSOWAĆ?

Aby uzyskać satysfakcjonujące efekty, musisz stosować Revitalash codziennie przez kilka miesięcy. Kuracja trwa długo, ale łatwo przyzwyczaić się do codziennego stosowania produktu, w którym pomaga poręczny aplikator. Przed użyciem odżywki do rzęs trzeba zrobić dokładny demakijaż, a później postępować zgodnie ze wskazówkami z ulotki. Całość nie powinna zająć więcej niż 2-3 minuty.

WADY I ZALETY ODŻYWKI

Główne zadanie Revitalash to pielęgnacja i regeneracja, a efekty zależą od początkowej kondycji rzęs. Odżywka ma bogaty skład i ładne opakowanie, a do tego jest dostępna w kilku pojemnościach, ale musimy być przygotowani na długą kurację, jeśli chcemy wypielęgnować swoje rzęsy.