3. Odżywka do rzęs Revitalash

Jaka jest prawda na temat skuteczności Revitalash?

NAJWAŻNIEJSZE WŁAŚCIWOŚCI

Jeśli chodzi o właściwości, Revitalash to odżywka do rzęs, której zadaniem jest regenerowanie i wzmacnianie rzęs. Jeśli masz mocno zniszczone i wypadające rzęsy, zapewne zauważysz poprawę. Czy możesz liczyć też na ich wydłużenie i zagęszczenie? Stymulujące działanie jest uzależnione od podatności na składniki. Jeśli będziesz stosować ten produkt regularnie i przed długi czas, to zauważysz przede wszystkim:

  • zregenerowanie i wzmocnienie rzęs,
  • mniej wypadających każdego dnia włosków,
  • ciemniejszy kolor i wyrazistszy blask,
  • większą elastyczność włosków,
  • delikatne zagęszczenie linii rzęs.

Jeśli chodzi o skuteczne serum do rzęs, to w tej cenie można znaleźć lepszy produkt. Nie mniej jednak Revitalash jest często wybierany.

FORMUŁA I SKŁADNIKI

Co zawiera odżywka do rzęs Revitalash? Swoje działanie zawdzięcza przede wszystkim aktywnym molekułom i nanopeptydom, ale również wyciągom roślinnym. Tych znajdziemy tutaj dużo: palma sabałowa, żeń-szeń, zielona herbata, pszenica i nagietek – wydaje się, że spora ilość ekstraktów roślinnych w serum do rzęs to zaleta.

Revitalash skład INCI: Aqua, Glycerin, Biotin, Cellulose Gum, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Disodium Phospahte, Phosphoric Ac.,Dechloro Dihydroxy Difluoro Ethylcloprostenolamide (Ethyl Tafluprostamide), Butylene Glycol, Calendula Officinalis Extract, Panax Ginseng Extract, Serenoa Serrulata Extract, Camellia Sinensis Extract, Swertia Japonica Extract, Triticum Vulgare Germ Protein, Pentylene Glycol, Biotinoyl Tripeptide-1, Octapeptide-2.

JAK STOSOWAĆ?

Aby uzyskać satysfakcjonujące efekty, musisz stosować Revitalash codziennie przez kilka miesięcy. Kuracja trwa długo, ale łatwo przyzwyczaić się do codziennego stosowania produktu, w którym pomaga poręczny aplikator. Przed użyciem odżywki do rzęs trzeba zrobić dokładny demakijaż, a później postępować zgodnie ze wskazówkami z ulotki. Całość nie powinna zająć więcej niż 2-3 minuty.

WADY I ZALETY ODŻYWKI

Główne zadanie Revitalash to pielęgnacja i regeneracja, a efekty zależą od początkowej kondycji rzęs. Odżywka ma bogaty skład i ładne opakowanie, a do tego jest dostępna w kilku pojemnościach, ale musimy być przygotowani na długą kurację, jeśli chcemy wypielęgnować swoje rzęsy.