Odżywka do rzęs Revitalash

Odżywka do rzęs Revitalash polecana jest osobom, które mają krótkie, słabe i jasne rzęsy. Stosowana regularnie w ciągu czterech tygodni (co jest czasem działania dłuższym niż w przypadku innych odżywek) potrafi odmienić wygląd oczu każdej kobiety. Jak to możliwe? Otóż produkt dzięki zawartości substancji aktywnych i składników naturalnych nie tylko wpływa na wzrost rzęs. Wzmacnia także ich kondycję, nawilża i dodaje połysk. Poza tym Revitalash odżywia rzęsy, zapewniając jednocześnie ich wzrost na grubość i długość. Po zakończonej kuracji rzęsy są wyraźnie wzmocnione i lekko podkręcone, ale efekt wydłużenia nie jest idealny. Pierwsze efekty zaobserwujemy po około trzech tygodniach od rozpoczęcia kuracji. Na maksymalne rezultaty przyjdzie nam poczekać do trzech miesięcy.

W odżywkach do rzęs, takich jak Revitalash, aplikatorem jest zazwyczaj cienki pędzelek. Został on tak skonstruowany, aby mógł dostarczać do cebulek i mieszków rzęs jak najwięcej składników aktywnych. Im większe będzie ich stężenie, tym szybciej pojawią się efekty, a rzęsy będą dłuższe i zdrowsze. Włosie pędzelka musi być wykonane z takich materiałów, które nie spowodują żadnych podrażnień. Aplikacja odżywki do rzęs Revitalash jest bardzo łatwa. Przypomina malowanie kreski eyelinerem. Zaraz po nałożeniu produkt dość dobrze się wchłania w skórę powiek i zaczyna działać po niedługim czasie. Formuła preparatu złożona z naturalnych składników jest w większości przypadków łagodna dla oczu i skóry wokół nich.

Jedno opakowanie odżywki do rzęs Revitalash zawiera 2 ml płynu. Wystarcza to zaledwie na trzymiesięczną kurację. Niestety, niektóre osoby mogą nie osiągnąć zadowalających efektów w tak krótkim czasie. Wszystko zależy od podatności na składniki produktu.

Plusy:

  • wydłużenie, pogrubienie i zagęszczenie rzęs
  • odżywia i nawilża rzęsy
  • efekty widoczne są po czterech tygodniach
  • łatwa aplikacja
  • opakowanie
  • łagodna dla oczu i skóry powiek

Minusy:

  • mała pojemność
  • mogłaby wystarczać na dłużej